1. cyklovýlet v Jizerských horách

by on 10.05.2013

Zveme vás na 1. ročník cyklovýletu hotelu Montanie, který se uskuteční dne 22.6.2013. Registrovat se můžete od 9:00 na recepci hotelu Montanie.

Start: Hotel Montanie, Soušská 791, Desná III
Občerstvovací stanice:  náměstí Hejnice
Cíl: Hotel Antonie, Zelená ulice 905, Frýdlant

Vítězí každý, kdo  má startovní razítko hotelu Montanie a dorazí do cíle do 14:00. Odměnou bude relaxace zdarma ve wellness našeho sesterského hotelu Antonie spa concept.

Pro zpáteční cestu je zajištěn autobus v 17:00 z autobusového nádraží Frýdlant na Smědavu. Maximální kapacita 30 kol, jízdné 55 Kč.

Zároveň se v hotelu Antonie ve venkovním přírodním bazénu uskuteční Mezinárodní mistrovství Frýdlantu ve skoku do dálky do vody, a to od 9:00 až do pozdního odpoledne.

Účastníci skoku do dálky z místa s dopadem do vody budou při překonání rekordu odměněni diplomem. Soutěžící budou rozděleni  podle věku do několika  kategorií a jedné speciální pro profesionální sportovce.

Součástí mistrovství bude  řada doprovodných programů pro děti a mládež,  jako např. skákací hrad, soutěže, zumba pro děti i dospělé a další akce.

Celým programem bude provázet moderátor radia Dobrý den. K poslechu zahrají frýdlanské hudební skupiny.

Mistrovství pořádá Festivalový svět Frýdlant, ZŠ,ZUŠ a MŠ Frýdlant, hotel Antonie, SZŠ Liberec, hasiči Frýdlant a STŠ Liberec.
Mediální partneři akce jsou Rádio Dobrý den a Liberecký deník.

Fórum je uzavřené