hero_Restaurace montanie 777

Restaurace montanie 777

Montanie 777 - restaurace

Jídelní lístek Restaurace 777

Restaurace je součástí komplexu Montanie eko/sport hotelu ve výšce 777mnm, pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken.

Vynikající kuchyně hotelové restaurace montanie 777 je otevřena celoročně jak hotelovým hostům tak denním návštěvníkům od snídaně až po večeři. Již při první návštěvě si vás prostředí moderně zařízeného interiéru restaurace získá svou přívětivou tváří, nekuřáckým prostředím, pozorným personálem. A vždy se budete chtít vracet z krásných cest po Jizerských horách k plápolajícímu krbu, u kterého vám nabídneme některou z našich nápojových specialit, před tím než zasednete k dobrému obědu či večeři. Náš jídelníček je sestavený šéfkuchařem s mnohaletou praxí v zahraničí tak, aby vyšel vstříc každé chuti a energetickým potřebám a při tom zůstal věrný našemu krédu: eko/sport.

Součástí hotelu Montanie je i vinotéka, kde si hosté mají možnost sami vybrat láhev svého oblíbeného vína. Posedět můžete rovněž v našem baru, sousedící s restaurací montanie 777.

Kapacita restaurace: 80 – 120 osob dle uspořádání.

Nabízíme také možnosti oddělených prostor pro konferenční příležitosti, pořádáme různé večírky, silvestry, promoce, svatby a další akce.