hero_Školy v přírodě

Školy v přírodě

Nabídka hotelových a restauračních služeb pro školy v přírodě I. a II. stupňů i středních škol

Vážení,
dovolujeme si Vám předložit nabídku na naše služby.

Rozsah služeb:

Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, resp. Ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech (dva dvoulůžkové pokoje) s celkovou kapacitou 74 lůžek a s možností 3 přistýlek každý s vlastním příslušenstvím. Ubytování je ve třech budovách. Z toho budova A je hlavní, kde v přízemí je restaurace s barem, recepce a klubovna. Budovy C a D jsou od hlavní budovy vzdáleny cca 100 metrů. Rozdělení osob do pokojů necháme zcela na Vás (viz. plánky budov a pokojů).

Stravování: plná penze: snídaně, teplý oběd, teplá večeře a dvě studené svačiny, nápojový servis v rozsahu minerální vody perlivé a neperlivé a čaje budou po dobu 24 hodin volně přístupné na každém patře hotelu. Po domluvě a dle počasí se rádi přizpůsobíme Vašim požadavkům, např. přípravou svačinových balíčků. V prostorách recepce je zajištěn doplňkový prodej.

Klubovna: vyhrazená místnost jen pro potřeby kolektivu pro pracovní i zábavní činnosti po dobu trvání celého pobytu včetně promítacího plátna, data-projektoru, tabule a flipchartu.

Ceník naleznete zde

Eko sport hotel Montanie nabízí nekuřácké prostředí a mimo ubytování, restauraci, bar, grilování v přírodě či uspořádání táborového ohně s opékáním buřtů.

Součástí areálu je také volejbalové hřiště.

Vlastní areál hotelu se rozkládá na ploše několika hektarů z podstatné části zalesněného území s možností individuálně pořádaných aktivit ve volné přírodě – orientační závod, poznávání rostlin, stromů či pozorování drobných živočichů v našem rybníčku s molem.

Přímo před hotelem je 2,5 km dlouhá asfaltová komunikace využívaná po celou letní sezónu jako známá trať pro in-line bruslaře. Před hotelem začíná řada turistických tras různé délky a náročnosti, z nichž nejoblíbenější je okruh na Jizerskou louku s návštěvou tamního muzea, rašelinišť a řady míst s kouzelnými výhledy na horskou krajinu či návštěva protržené přehrady s naučnou stezkou.

V zimních měsících: nástupní místo na Jizerskou magistrálu – přímo před hotelem. Vlastní půjčovna lyží jak sjezdových tak běžeckých, lyžařský vlek Černá říčka vzdálený 2,5 km – rádi pro vás zajistíme dopravu k lyžařskému areálu tam i zpět naším minibusem.

Současně také nabízíme víkendové pobyty (stmelovací pobyty tříd).

– více informací na recepci hotelu.

Kolektiv hotelu Montanie by velmi potěšilo, kdyby jste pro konání letních i zimních škol v přírodě zvolili naší nabídku.

Zároveň nás neváhejte kontaktovat s dotazy či individuálními požadavky, které se vynasnažíme splnit k Vaší úplné spokojenosti.

POZOR ! POZOR ! POZOR ! ZCELA NEZÁVAZNĚ !

Zveme Vás srdečně na bezplatné testovací pobyty !